Michaela Slámová

referent ve státní správě
Na Ládví bydlím 5. rokem a jsem maminkou dvou dětí. Máme rádi okolní přírodu a poznali jsme zde spoustu nových kamarádů s dětmi, proto se těším, že budeme pořádat mnoho krásných akcí nejen pro rodiny s dětmi. Přijďte se podívat a rozhodně nebudete litovat.

Božena Procházková

obchodní manažerka
Ládví je nádherné místo pro život, vím to už od roku 2002. Jsem velice ráda, že vznikl osadní výbor. Od té doby tu máme nové tradice společného setkávání sousedů – lampionový průvod, rozsvícení vánočního stromku, společný úklid okolí atd. Dále si cením, že OV řeší také otázku bezpečnosti v obci – scházející chodníky, veřejné osvětlení, funkční hřiště pro starší děti, ale i dospělé. To vyžaduje dlouhodobou soustavnou iniciativu, jinak řečeno spoustu práce a já jsem připravena se do ní zapojit a přidat ruku k dílu.

Jaroslav Krákora

technicko-výrobní manažer, revizní technik elektro
V Ládví bydlím od narození, ale část života jsem strávil v Praze na Vinohradech. V roce 2006 jsem natrvalo přesídlil s mou rodinou zpět na Ládví. Mám rád okolní krajinu a přírodu. Mám zde také spoustu kamarádů a přátel. Jako zastupitel obce Kamenice bych chtěl být nápomocen při řešení problémů, které trápí občany Ládví (chodníky, přechody, komunikace, kanalizace, veřejné osvětlení, dětské hřiště atd.). Mám dvě děti a proto věřím, že naše děti po nás zdědí krásnou a vzkvétající obec. Nebuďme lhostejní ke svému okolí!

Hana Buková

Jitka Šundová

Veronika Divišová

BÝVALÍ ČLENOVÉ

OV Ládví upřímně děkuje bývalým členům za spolupráci a jejich přínos pro ládevskou osadu. Přejeme pevné zdraví a osobní i pracovní úspěchy!

Ing. Nikola Krejčová Ph.D. – vysokoškolský pedagog a vědecký pracovník

Marie Hajdušková – masér, cvičitel

Mgr. Vladimír Hladík – umělecký kovář, kondiční a osobní trenér

Miroslav Světlík – podnikatel – rekuperace, vzduchotechnika

Ladislava Dudková – tajemnice Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR

Mgr. Veronika Forejtová – vedoucí tiskového oddělení MPO, aktuálně na mateřské